<html>
<head>
<style>
.hmmessage P
{
margin:0px;
padding:0px
}
body.hmmessage
{
FONT-SIZE: 10pt;
FONT-FAMILY:Tahoma
}
</style>
</head>
<body class='hmmessage'>I went to my favorite pet food outlet today.  I go there about once a month and really stock up because their prices cannot be beat on some of the foods, treats, etc., that I use regularly.  Today they had an big tub filled with canned dog food - premium brands like Wellness, Natural Balance, and they were marked dented cans and were selling for 25 cents a piece.  In my area, those brands sell for $1.88 to 2.30 per can.  I wasn't sure if I felt okay about dented cans and on the way home I thought the best idea was to ask ya'll if you would have stocked up at that price (if you use those canned foods like I do - I put it on top of kibble at the evening meal for all my bassets).  Opinions appreciated.                                                    Kate Gillen and the Apple Street Gang, "All Paws Crossed"<br /><hr />See how Windows connects the people, information, and fun that are part of your life. <a href='http://clk.atdmt.com/MRT/go/msnnkwxp1020093175mrt/direct/01/' target='_new'>See Now</a></body>
</html>